Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz Dark Archon #9 üzenetére

    Ez ilyen, igényel némi kitartást az elején amíg beletanul az ember. Tutorialok szerintem bőven ütik az elvárható szintet, ha ennél többet igényel az ember manapság akkor elmegy meglesni egy streamet.
    Én november 1-én kezdtem, akkor kb 7-8 órám volt a játékban már mire először sikerült megszökni survivorként, addig én is csak haltam. Kb. 50 óra után már teljesen jól elvoltam survivorral utána könnyedén meg is lett a rank 1 már, aztán killerrekkel is ugyanez. Van 300 órám a játékban, iszonyú szórakoztató ha már tudod mit csinálsz (nekem az elején az is az volt amíg nem tudtam), szerintem az árát röhögve megéri ha valakinek tetszik.

  • orc88

    őstag

    válasz Dark Archon #11 üzenetére

    Mai nap egy 3-as(!!!) gyilkos ellen játszottam 20-as túlélőként :U, illetve volt velünk egy 1-es túlélő is.
    A gyilkos mondjuk elég szerencsétlen volt. Mindig kempelt miután felakasztott valakit, de még így is mindenki megmenekült :DDD :N
    Egyébként ez a kampó-kempelés elég idegesítő tud lenni

    "Life's simple: You make choices and you don't look back."

  • KaraDani

    addikt

    válasz Dark Archon #11 üzenetére

    Kezdő játékosok között a gyilkossal könnyebb. Egyszerűbb a gyilkos alap szintű irányítása, szokásos FPS nézet, futsz ütsz, elég könnyű alap szinten. Míg survivorrel, ott vannak a skillcheckkek, amik az elején szivatnak (főleg ha nem tudod, ahogy én se tudtam az elején, hogy van előtte egy hang ami jelzi, hogy jön) hátulnézetes kamera aminek a megfelelő irányítása kulcsfontosságú egy menekülésnél, magad elé is kell nézni, hogy merre mész, de közben a gyilkost is folyamatosan figyelni kell, hogy merre megy, pályaismeret stb... Aztán később ez fordul magas szintű lobbykban ha mindenki jó játékos a survivorok előnyben vannak már.

    (#12) orc88: A matchmaking messze van a tökéletestől, alapból nehezíti a dolgot, hogy asszimetrikus a játék, nyilván nem pont 4-szer annyian játszanak survivort, mint killert, plusz a rank sem ugyanazt jelenti. Gyilkossal könyebb alacsonyabb rankot elérni, mert általában véve könyebb a pont generálás velük. Ahogy te is írtad, simán vannak nem jó gyilkosok alacsony rankon is, survivornél már ez kevésbé fordul elő.

    Rank 1 vagyok mindkettőből (survivorrel ebben a hónapban még nem, 13-án van rank reset), gyilkossal néha kapok szinte tök kezdő survivoroket, olyankor jellemzően kicsit lazábban játszok velük, hagyom őket, hogy segítség egymást, nagyon kezdők még jellemzően kicsit paráznak is, próbálok arra is rájátszani, hogy minnél ijesztőbb legyek. Ilyenkor sokszor szoktam kapni, olyan visszajelzést, hogy mennyire jó meccs volt, így hogy nem gyalogoltam át rajtuk. Szóval azért értelmes játékosok tudnak segíteni azon, hogy a játékélmény mindenkinek jó legyen, persze ezt sokan leszarják sajnos.

    [ Szerkesztve ]

  • KaraDani

    addikt

    válasz Dark Archon #41 üzenetére

    Röviden git gut :DDD

    Hosszabban, a raklapkempelésnek van egy nagyon egyszerű ellenszere a killer részéről: ne legyen idióta és ne vegyen fel raklap alatt embert úgy hogy nem győzödött meg arról, hogy senki nincs a közelben. Oké néha lesz úgyis olyan, hogy nem veszed észre, de ritka, velem ezer évent történik meg killerként. Ha meg körbenézel és észreveszel valakid üldözd, nem kell megszállotnak lenni a hookolással, oké lehet addig a másikat majd felhealelik, és? Ezalatt egy fekszik ő nem javít, egyet üldözöl, ő sem javít, egy megy felhealelni a fekvőt ergó ő sem javít, sok esetben a másik is inkább jön segíteni, szóval senki sem javít vagy max egy, miközben te gyújtöd a pontot és miután a survivoröket kb mind tudod hol vannak nagyobb esélyt adsz magadnak hogy egymás után többet a földre küldj.
    Flashlight, baromi egyszerű van egy egér nevezetű dolog a kezében a killernek, használhatja fordulásra és máris nem vakul meg :P De komolyan menet közben csak akkor lehet valakit elvakítani ha bamba és nem fordul el. Egyetlen valid flashsave bármilyen killer ellen ha pont tökéletesen időzíted a flashlightot a survivor felvétel animáció végére, hogy ne tudjon mozogni miközben megvakul, minden más esetben a killer saját maga legalább annyira tehet róla, hogy hagyta.

    A killer probléma inkább amiatt van, hogy túl könnyú pipet szerezni killerként. Az, hogy egy killer ne szedjen össze 7k-t legalább iszonyú ritka, így ha valaki sokat játszik killert hiába nem nagyon jó akkor is jó rankja lesz, viszont a jó rankon ott fogja találni magát jobb survivorok ellen akik adott esetben lejátszák ami frusztráló lesz neki és lehet inkább nem akar már annyira killert játszani majd. Úgyhogy a ranked rendszert kell megjavítani elsősorban nem ezeket a mechanikákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák