Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz csokinick #14 üzenetére

    Szia. Sokan beleképzelnek mindenféle íratlan szabályt. Nem kell az ilyen marhgaságokkal foglalkozni, te azt csinálod amit te jónak látsz. Ha gyilkosként megölsz mindenkit az 2500 pont neked plusszban, persze ehelyett lehet akár farmolgatni is, de az idő, te döntésed. A reportorálstól nem kell félni, ilyenért sosem fognak semmit sem csinálni, itt semmiféle csalásról szó sincs.
    Gyilkosként én például utolsót akkor szoktam elengedni ha úgy érzem megérdemelte és a csapata miatt szív, például 1 db rank 1 survivort összerak a játék 3 db rank 20 survivorrel ellenem mint rank 1 killer. Vagy van, hogy nagyon kezdőkkel rak össze és jó kedvemben vagyok, akkor kicsit rájuk ijesztek az elején sorban felpakolok mindenkit egyszer a hookra elmegyek nagyon messze, és ha mindig megmentik az épp hookon levőt akkor utána játszok kicsit velük próbálok ijesztő lenni, hogy szórakoztató legyen nekik, de elengedem őket, mert kezdőként bátrak voltak és én pl ezt díjazom.
    Kifejezetten farmolni én csak akkor szoktam, ha mondjuk 2 survivor disconnectel és 2-nek kéne 5 generátort csinálnia.

  • orc88

    őstag

    válasz csokinick #16 üzenetére

    Én nem rég kezdtem a játékot, szintén Meget fejlesztem elsősorban, imádom a Sprint Burst perkjét, illetve *neve nem jut eszembe bocsi* :B azt, hogy jelez ha a gyilkos felé nézek és már viszonylag közel van, de még éppen nincs szívdobogás, ez a korábbi jelzés sokszor jól jött már.

    Gyilkosként én a Wraithet és a láncfűrészest preferálom a mobilitásuk miatt.

    "Life's simple: You make choices and you don't look back."

  • KaraDani

    addikt

    válasz csokinick #16 üzenetére

    Ha te vagy a gyilkos akkor alapvetően az a dolgod, hogy gyilkolj, nem kell foglalkozni a sírással :D Ne campelj durván, mert az neked sem igazán jó, és nagyon nem is szórakoztató senkinek, ennyi szerintem amit érdemes betartani azonkívül te dolgod, hogy játszol.
    Nem tudom tisztában vagy-e vele, de minden karaternek vannak saját perkjei amiknek lvl 30, 35, 40 meg lehet venni a tanítható verzióját ami után msá karaktereknél is van esély arra, hogy megkapd az adott perket.
    Gyilkosból a trapper azért jó választás, mert a brute strenght perkjével 40%-al gyorsabban tudod összetörni a palletteket, ami majdnem minden gyilkosra kötelező perk, illetve az agitation 18%-al gyorsabbá tesz amikor a válladon viszel valakit, szintén nagyon hasznos perk.
    Survivorból Meg szintén jó választás, a sprint burst 3 másodpercig nagyon gyorsan enged sprintelni az adrenalin meg 5 másodpercig gyorsít fel és gyógyít is amikor az 5. generátort megjavítják, mindkettő nagyon jó perk. A másik survivor akit érdemes még kezdésnek az Claudette, mert neki meg ott a self-care, amivel tudod magadat gyúgyítani medkit nélkül is. A sprint burst és a self care az alapja szinten minden erős survivor perk összeállításnak.

    (#17) orc88: "hogy jelez ha a gyilkos felé nézek és már viszonylag közel van" a perminition az nem Meg saját perkje, az alapból elérhető mindenkinek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák