Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bugylee

    tag

    válasz Chalez #174 üzenetére

    Én is vaciláltam sokat, h mi legyen. Végülis M4 mellett maradtam, kb 10 perce döntöttem.

    Bemegyek Vyborba, senki. Tovább a reptér felé, barakk már kifosztva. Átfutok a kifutón és a hangárok mögött be a tűzoltó épületbe. Épp egy bakancsot próbálgatok mikor hallom, h vki jön le a fémlépcsőn. Egyet leszedtem, egyet megsebeztem jól. Vissza kimegyek, kötözés, aztán fel a a létrán a tetőre. Lenézek az üvegtornyon de csak egy hullát látok. Vissza le és a kifutó felöli ajtón be, a lépcsőn ott egerészik még 2 vitéz. Pár másodperc múlvak ők is távoztak az élők közül. Ranged scope Mosin meg 2 M4 volt náluk, bili, terepruha, szal nagy betyárok lehettek.

    Na, gondoltam megyek a dógomra. Lépek v kettőt, hát egy negyedik jön szembe. Kérdem "friendly", nincs válasz. Ezzel jegyet váltott a szopórollerre, nála egy duplacsöves vadászpuska volt, persze full jelmezben ő is. Mennék tovább, egyszerre puff... elment az áram. Szal mákom volt.

    Namármostkéremszépen, ha nem M4 van nálam 60-as tárakkal, lehet, h futás lett volna a vége. És tuti nem öltem volna négyet. ACOG, hangtompi, kitámasztó, rövid távon über, médiumig elmegy mert pontatlan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák