Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Mit találtam meg? A Reforge -> Power Surge-olást?
    Azt már rég megtaláltam, mert a Destiny of Boreus-om már rég power surge-olva volt, azzal farmoltam a Blaze escalation-t.

    Ha a bounty tokenek-re gondolsz, akkor azt nem találtam meg. Van, hogy Draft bounty, ott random ad hármat, abból választhatok, és ennyi.

    Szóval elértem az lvl 25-öt Blaze esca-ba. Összességében megérte, mert fasza a transmog szett amiért csináltam. De egymás után, robot módba toltam. Pont akkor lett meg, amikor már hánytam volna az egésztől. :D A vége fele már iszonyat reflexből ment az egész escalation. A szívás faktor csak az az egészben, ha harmadikra Stormclaw-ot dob be. Az még egy jobb csapatot is képes kicsit megfingatni.
    De volt ilyen is: [kép] (kér, hogy az össz időt nem írja itt a végén)

    Tehát már majdnem besokalltam a Blaze-től mikor végeztem. Ezért gyors Reforge-oltam a Chain Blade-et, nehogy belekezdjek egy másik farmolásába. :D Nyugis, laza ez a Hounting Ground-ozás.

    Kíváncsi leszek, hogy ez a Malkarion milyen nehéz. Mert eddig egyértelműen Thrax szerintem a legnehezebb boss.

    Aetherheart-om még egy Reforge-ra való van. De néztem, hogy az fogy.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák