Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Na srácok az a baj hogy most egy darabig sajnos úgy fogok dolgozni hogy vagy kora reggel 6óra körül fogok tudni válaszolni a kérdéseitekre vagy majd este 8után.

    Szóval most egy kalap alatt vállaszolok amire tudok.:

    (#463) nubreed
    Igazán jó fegyverek-ről annyit hogy a kis kategóriás egy kezes fegyverekből a bttle aze amit már sokat melegettem az egyik legjobb fegyver és akár játék végéig elkisér ha húzod. Én akkor raktam le mikor már elbírtam a greataxe-ot. Még a four kings is jól ment vele pedig ott nagy hangsúly van azon hogy rövid idő alatt minél több sebzést be tudj vinni.
    De próbálgasd őket meg nézegesd ezt a kalkulátort és meglátod mi az ami neked tetszik. Itt maxra hózva írja a fegyókat csak add meg az aktuális statjaid vagy megadhatsz többet is és meglátod mit fog sebezni.
    Szóval csak azt kell eldöntened milyen stílusú fegyver jön be.
    Én most lehet viszább váltok Bk axe-ról mert van olyan ami ugyan kevesebbe sebez de kétszer annyit tudok vele ütni ugyanannyi idő alatt és ügy már több a sebzés az adott idő alatt bevitt sebzés.
    Páncélok meg a darkroot-ba van néhány és mind jó. Alap páncélok egy harcos karakternek és játék végéig elkísérhetnek.
    Az egyik amiről már volt szó a stone set. Ez olyan jó mint a másik kettő maxra húzva viszont cserébe hogy már most olyan jü nehezebb is jóval.
    Másik az Elite knight set. sokan használják első játékos set-nek. Én az Eastern set-et jobban szerettem néhány resist értéke miatt.
    Amiket te felsoroltál az mind kuka egy harcosnak. vagy max a kezdő szet helyett jók. de nem közelharcra valók.
    Miket én írtam azokrról keress videót ha kell. mind ott van darkroot garden-be.
    Ha nem sebxel még többet mint kb 240 akkor jó még neked a drake. De ha meg is szerzed ne fejleszd még akkor sem ha van hozzá scale-ed mert 10k soul egy fejlesztés és abból maxra vágod az elite knight set-et és még marad is soul-od.

    (#465) mad1
    az elite-et viseld egésségel! Esetleg majd ha fejlődik az endurance-od akkor cserélheted anor londoban black iron set-re.
    Meg fogod ott kapni a sliver knight set-et is de az nem olyan jó mint a black iron.

    (#467) Set-Comment™
    Én box-on tolom de nincs semmiféle tagságom előfizetve szal együtt tolni nem fogjuk tudni.

    (#468) Big Bopper
    Az a minitaur boss.
    lassan menj a híd közepe felé és ahogy meglátod sprint vissza a létréhoz. Ez a legegyszerűbb módszer.

    (#471) D4v3
    Te meg a hellkite dragonra gondolsz. először én is félreértettem. első végigjátszásban még nem tud regenerálni szal le lehet nyilazni alulról. (lehet még is én értem félre az egészet és akkor elnézést.)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák