Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Sziasztok. Az elmult 5 evben eleg sok effortot forditottam arra hogy megleljem a betegsegnek az okat. Egyre jobb uton haladok, elvegeztem tobb termeszetgyogyasz/spiritualis kepzest, es 95%os bizonyossaggal allithatom hogy megvan az a lelki / gyermekkori torzulas ami a kozvetlen kivalto oka a betegsegnek. A lelki ok az egy eleg nyilvanvalo dolog autoimmun betegseg eseten, ugyanakkor hogy ez konkretan hogyan feleltetheto meg a mindennapi eletvezetesi defektnek... hat ezzel a kerdessel toltottem az elmult 5-6 evemet.

    Epitek egy gyogyulo projectet, ami elegge spiritualis alapokon nyugszik, hinni nem kell, inkabb elfogadni hogy ezek a dolgok mukodnek.

    En mar gyogyult vagyok csak egyelore ezt hivatalosan soha senki nem fogja kimondani, mert ez egy ismeretlen fogalom a hivatalos orvosi kortanban. Folyamatosan epulok es epitem a programomat, es nagyon kivancsi lennek hogy tud e segiteni ez a program masoknak is...

    A forum lakoknak nagyon szivesen segitek... abszolute barati alapon, en fejlodom, Ti gyogyultok... win win szitu, igazabol csak egy alapveto feltetel van, elkotelezodes a gyogyulas fele, es nyitott hozzaallas.... privatban jelezzetek ha esetleg tudok segiteni.

Új hozzászólás Aktív témák