Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    válasz Redneck #56465 üzenetére

    Pont hogy az aimlock/bot hasznosabb mint a WH ahogy nézed a videókat és elmagyarázzák, mert sokkal több infót tudsz kiszúrni lebukás nélkül, ha ügyesen csinálod. Azonban pánik helyzetnél elfelejtik és elég ha csak egy picit hosszabb ideig nyomják meg a triggert az adrenalin miatt.

    WH-zni abszolút nem tudsz LAN-on, mert túl feltűnő, ellenben ezek a finomított aimbotok szinte kiszűrhetetlenek, amíg nem hibázik egy nagyobbat és utána nem kezdik el végignézni a demoját körönként/mozdulatonként.

    Bármilyen gamesensed és mozgásod van ingame, 5-10 képkockáig nem tartasz egy pixelnyi pontot sehogyan sem mozgás közben. Ezzel egyből ki lehet kiszűrni az aimlockot, mert az gépiesen leköveti a beállított pontot (legtöbbször az enemy fejét, vagy akár a teste mellett lévő X egységnyire lévő pontot - a hitboxon kijelöltet).
    Nézd végig Dan M klipjeit és gondold át, miért jutna eszükbe adott szituációban olyat csinálni és miért fordul velük elő olyan gyakran: krimz, flusha, byali, shox, kjaerbye.
    Ettől csak az a rosszabb, hogy olyan emberekről is előkerülnek annyira gyanús klipek (Edward, Happy stb) akikről nem gondolná az ember (mivel nem kiemelkedően jó teljesítményt nyújtanak hosszú távon és nem is játszanak még csak kicsit sem gyanúsan, aztán egyszer csak belockolnak olyat, hogy azt nem lehet megmagyarázni semmivel és ráadásul mivel tapasztalatlanok ezen a téren, utána még gyanúsabb, ahogy csak egyszer lejön a lock róla és folytatja a természetesnek vett mozgást a célkereszt).

    Legutolsó major LAN óta pontosan átadja az érzésemet ezzel kapcsolatban, hogy 2-3 végignézett meccs után ELIGE 2TK-jánál az én vérnyomásom ment fel 200-ra úgy megijedtem, hogy csórinak befogott az aimlock a csapattársaira és lanon csapja ki pár mp múlva a VAC :Y , csak utána a magyarázatnál nyugodtam meg, amikor redditen linkelték a POV-ot és screenshotot a chatről.
    btw elige is aimlockol :) .

Új hozzászólás Aktív témák