Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz yodamastah #1296 üzenetére

    Annak, ami írsz, semmi köze a C64 programozásához, mert az egy ún. RF-Modul. (már, ha jól értem)
    Ez egy programozás-független modul, az alaplapra integrálva, ami azért felel, hogy milyen videó-jelet küldjön ki az RF csatornán pl. a TV felé...
    A "rasztercsíkok" programozása ugyanaz -mármint programozástechnikailag- mindegy, ha pl. lebontom a keretet egy NTSC avagy PAL C64 gépen, az pont ugyanúgy jelenik meg egy azon avagy különböző TV-n. C64-n nem lehet ilyen "FPS"-t állítani, legalábbis legjobb (30 éve) tudomásom szerint. Aztán lehet, hogy jön copass, aki megcáfol(kimaradt 30 év)... :R

    UI: Bocsi, ha valamit félreértettem.

    UUI: "Az a 3000+ plotter 50fps-el ment? "
    Nem, annyival ment, amennyivel a 30-35-éves C64 tudta futtatni a gépi kódot... Nem tudom az mennyi volt. Ha most sikerül a dolog (összeállunk, mint a túrós csusza), akkor majd megnézzük. Azért a többesszám, mert a régi csapat összeáll (remélhetőleg), aztán kimaxoljuk a C64-t, de TRADICIONÁLISAN, azaz nincs kungfu panda, meg memrows, meg egyéb "faxság". old szkúl... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák