Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #745 üzenetére

    Ami engem nagyon érdekelne így elsőre, az a vágósebesség, fordulat, előtolás különböző anyagokban. Az idősebb kollégák a hagyományos marón úgy tolják neki, mint ha gyorsjárat lenne, és nem nagyon cserélnek lapkát :D
    perfor.hu-n találtam egy táblázatot, vagyis onnan vagdostam össze, az viszonylag használható. De hát ugye fejből nem mondja meg az ember, hogy milyen kemény az az anyag, ami cimke nélkül fekszik előtted :D
    Lényegében mindegy hová nyúlunk, bármiről lehet kupaktanácsot tartani.
    Eleinte nagyobb, masszív gépeken voltam, azoknak lehetett tolni, most picike magyarszkin vagyok, 0,5-s fogással már beremeg az egész gép, jó mondjuk 7 mélyen akartam oldal irányba méretre marni :D

    szerk.: könyveket is összedobhatnánk, majd holnap összeírom mik vannak. A fanuc alapkönyv elég combos, és kb. mindenre jó. Mondjuk a példák rosszak benne, tehát találgattunk rendesen az esztergánál, ami, mint kiderült, mikronban vette a fogásmélységet ciklusnál :D

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák