Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • genius5000

    tag

    Fejlemények!!!

    Felvettek a melóra :) Igaz a kezdeti "félelem" beigazolódott, 500 HUF-os nettoba vesz fel, 5 hónapos melóról van szó egyelőre. de abba maradtunk, hogy első hónap ilyen "próbaidő" szerűen, mert ha jól megy, meg minden, akkor kiharcol egy magasabb órabért, plusz fizetné a bejárásom kocsival, ami azt mondta h + 20.000 kb.

    Tehát második hónaptól ha felemeli 600/órára kb, plusz a benzinpénz, akkor olyan 116.000 jön kézbe. Megkérdeztem, hogy az 5 hónap elteltével esetleg van e lehetőség maradni, azt mondta rá, hogy elképzelhető, de ugye még messze van, először ennyi.

    Munka idő rugalmas, 9 - 16 között kötelező bent lenni, és napi 8 órának meg kell lennie.

    A munka lényege, Solidworksben dolgozni, műszaki rajzokat készíteni, 3D-s modellek méreteit javítani, átparaméterezni, összeszerelni, stb.

    Tudom, nem egy nagy "szám" ez a meló, de én most nagyon örülök neki. :) Első ilyen jellegű munkahelynek, és tapasztalat szerzésnek szerintem megteszi :)

    Ne akarj mindent megszerezni! Ne akarj tökéletes lenni! Te egyszerűen csak élj a világba!!

Új hozzászólás Aktív témák