Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz jozefgucci1 #3017 üzenetére

    Én nem érzem így.
    Season-ről Season-re tudok fejlődni. Most például elértem a Master1-et, megint Golemmel.
    Kicsit alkalmazkodni kell mindig a Metához.
    Mikor gáz volt golemmel mert sok volt a counter deck(több mint más paklival) akkor váltottam, Giant-eztem.
    Azt a seasont personal best-tel zártam.
    Most visszaváltottam mert azt láttam hogy egyre többen jönnek gólemmel megint, kicsit változtatva, egyre kevesebb collectoros verzió, így én is összeraktam egy mai metának megfelelő golemet és felmentem újabb csúcsra.
    Persze ezek a hullámvölgyek nekem is megvannak 4900+ról 4500-ra buktam egy napon belül talán 8 vesztes meccsnek köszönhetően, de ilyenkor korrigál a játék..
    Ha sokat nyersz akkor ad erősebb ellenfeleket hogy kölcsönösen mindenki a helyére kerüljön.
    Ha tényleg jó vagy, nem csak a lapjaid magasak a szintedhez akkor nem buksz sokat,vagy még feljebb mész,ha nem a játéktudásod juttatott ide akkor visszaesel.
    Legalábbis erre találták ki ezt a rendszert ami látom én is, nem tökéletesen müködik.(állandóan belenyúlnak, majd csak lesz jobb)
    Most pl. rendszeresen észreveszem hogy figyeli az MM milyen deckek ellen vagyok gyengébb, jobb, és a bukó-vagy nyerő szériától függően olyanokat ad be.
    Miután oktató mód szinten vertem egy hard counter infi toweres bait decket egész nap nem láttam olyat..
    mikor kikaptam egy lavaloontól a kövi 5ből 3 olyan jött...

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák