Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Düsseldorf

    tag

    válasz redwhite78 #2813 üzenetére

    Ezt tudom, de mégis melyiket érdemesebb húzni? Tudom h. deckfüggő, de összességében melyik hasznosabb, melyikre érdemes ráállni? A dprince-ből 21-es több van, ami jókora előny, régebben játszom is vele, + a pajzs, de az exe mellett az szól, hogy a wizardom gyenge (lv7), és nem is szeretem mert kevés a hp-je, a két lega wizard meg 1-es, és 3-asnál magasabbak aligha lesznek, valami ilyen tipusú lap pedig kell.

    Corvette, és az exe, dprince + tornado mellé mit érdemes még berakni egy ütős deckbe?

    a mostani reddit challeng nem a legjobban kitalált, vagy mindkét félnek azonos deckkel kellene játszania, vagy ugyanabból a kettőből választania, mert több deck olyan mintha csak betrollkodta volna valaki, lehetetlen vele érdemben játszani - főleg más, jól összeállított és kiegyensúlyozott deckek ellen. Ez már a tréningben is bosszantó volt, de élesben különösen, több esetben csak a véletlen döntött, a játéktudásnak minimális volt csak a szerepe.És ebből a szempontból az mindegy hogy épp nekem kedvezett-e a véletlen, vagy az ellnfélnek.

Új hozzászólás Aktív témák