Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz #27441408 #1929 üzenetére

    Nem szabályellenes, egyébként a support kérdések közt van is arra válasz, hogy kezdheted újra. De alapvetően a jelenlegi profilod a jelenlegi gmail fiókodon marad, szóval célszerű egy újat csinálni az új profilnak, ha azt is el akarod menteni.

    Kitalálom a következő kérdésed: "Akkor egy eszközön lehet több profillal játszani, ez nem szabályellenes ugye?"

    Nos emlékeim szerint hivatalosan cocban régen az volt, a jelenlegi policyt nem olvastam. De hidd el, ha azt mondom, hogy soha nem volt ilyesmiből probléma, sőt, nagyon meg van könnyítve ez a procedúra. Tíz karit is vihetsz egy eszközön, bármilyen szankció/hátrány/stb nélkül. (Bár létrehozni az új mentést számomra mindig is problémás volt, de ha ez megvan, akkor minden sima.)

    Ily módon járj el: telefon->settings->cr->adatok törlése (nyugi, a profilod mentve van a felhőbe, de a cr settingsében megnézheted: ha zöld a konzol ikon, nyugodt lehetsz)
    pc (mert nekem ott kényelmes, egyik haverom megcsinálja feleannyi idő alatt mobilról is, nekem sosem ment): csinálsz egy új gmail fiókot (elvileg ennyi, nem kell bejelentkezni állítólag sehova vele)
    telefon: settings: fiókok: hozzáadás: google -> hozzáadod ezt az újat, nincs rajta profil
    cr: megnyitod, hidd el, most kérdezni fog, kiválasztod az új fiókot és voila rá lesz mentve egy új, alap szintű profil.

    A beállításokban klikk a konzolra, piros lesz, majd megint: kiválasztod az eredeti fiókot, klikk, Okay, CONFIRM-ot beírod (lehet már nincs, de valszeg igen, cocban be kellett gépelni, kb másfél mp, pár nap és belejössz), újratölt a game az eredeti profiloddal. A nem működik részt arra írtam, hogy amikor visszafelé is meg akartam csinálni, akkor ált. nem adott be profilt az új gmail fiókra. Pedig mindent így kell csinálni :)

    Elvben működik, sztem nekem is menne már, anno sok ilyet csináltam és sokban segítettem, 3 coc karival is játszottam egy eszközről. Ami fontos: a CONFIRM-mal azt fogadod el, hogy elveszhet a karid, ha nincs mentve (de mentve van tudod a taget és van support). A másik üzenet azt kérdezi meg, hogy be akarod-e tölteni az XYZ nevű profilt A szintű főtoronnyal.

    Ha megy oda-vissza, akkor mindig menni fog. (Ami nem off, azt nem kell offba tenni. De szabad.)

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák