Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    Én is szép számmal kapok bizonyos commonokból. Az ice spiritet és az arrowst persze utálom, így azok mindig feltűnnek. Egyébként mortárból, bomberből és spear goblinsból van nekem a legtöbb, mert azok mindegyike lehetne már 11es. Csak hát az a 20k pénz az nagyon sok kedves supercell :O :(((

    Kikísérleteztem egy új decket (figyelem graveyardot tartalmaz), amivel a double elixires challangeban 2*12-t mentem (kb 5 próbából), most pedig 3200on vagyok vele. Sajnos a régi hogos deckem kezd csődöt mondani. A sparkyt pedig nem szeretem, mert kb sose amiatt nyerek, ha az van bent, hanem a giant-wizard miatt.
    A deck:
    -zap (10) (ha lenne logom, nagy eséllyel akkor se változna a zap :) )
    -fireball (7)
    -megaminion (7)
    -wizard (7)
    -skeleton horde (3 de egy híján 4)
    -mini pekka (ha lenne lumberem persze az lenne itt) (7)
    -golem (4)
    -graveyard (1)

    A taktika kb annyi hogy a gólemet lerakom és ha mással nem, graveyarddal leszedem az ellen tornyát. Minipekka inkább védésre van, egyébként okosan kell használni a lapokat - na persze hol nem-, mert a golem nagyon drága, önmagában pedig nem sokat ér.

    És megjelent a lightning-tombstone-giant/lavahund deckek mellé ezeknek a gólemes változata. Kétszer el is vertek vele :N Íjász és baby sari van benne, persze ha valaki nem tudja használni annak nem is fog működni.

    A fenti deckhez ha jól emlékszem egy itteni hozzászólás adta az ötletet, miszerint RG+graveyard a nyerő. Szerintem csak az ellenfélnek :D
    Jó sparkys decket tud valaki? (miner, sparky, graveyard van meg legendekből)
    Tornádós tapasztalatok? Kicsit keveslem a 3 mpt...

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák