Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Tyler Durden #796 üzenetére

    hát igen.. azért mert egy slotot tartani hogy a végjátékban dupla elixirnél elnyomj 1-2 collecort..
    Viszont így a siege deckek visszaszorulnak.. nekem is át kell gondolni a gólem+3 muskétás decket, mert collector nélkül igen veszélyes lesz..
    4,8 az elixir átlagom.
    Most próbálgatom hogy kiveszem a muskétásokat, mert a lvl5-ös gólem a maga közel 4800-as hp-vel elég alap már nekem, de nagyon nem találom az igazi dps dealert a helyére..
    Tesztelgettem giant-poison deckkel a sima prince helyett dark prince-et, az egész jól müködött, 9 győzelemig vitt challenge-ben. Lehet bepróbálok egy dark prince-et. Még takarítóbrigádnak se rossz a gólemre lerakott egységek ellen.
    Az meg külön jó hogy buff-ot kap a gólem, azzal hogy a légi egységekre is hat a death damage-e,
    ezzel a minion, minion horde instant fog halni mikor kettérobban golemitekre.Utána rakhat le mást ami szedje, mert még elég sokáig életben maradnak ketten.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák