Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Amur #377 üzenetére

    egyik oldal sem tudja bizonyítani 100%-osan az igazát
    /agree

    Egy biztos: a supercellnek mint cégnek elsődleges célja a profitszerzés
    /agree

    Egyik klántagunk 2100-ról 1600-ig bukott vissza, anélkül hogy decket váltott volna
    -Ilyen "csaló" ladder nélkül is van.
    -Ha vesztesz sorban, akkor elkezdesz rosszabbul játszani.
    -Maradt 1600-on, vagy sikerült visszamennie 2000 környékére?

    előbb utóbb tényleg olyan szintre érsz ha zsinórban nyersz, hogy nem tudsz fejlődés,fejlesztés nélkül továbblépni
    /agree

    a profit érdekében ezt miért ne hoznák előrébb?
    Mennyivel tudják előrébb hozni? Ahogy írod is: 5-8 meccsel? Az mennyit jelent, 20-30 percet? Ez lényegében semmi egy átlagos játékos játékidejét számolva. És ez az előrehozás nincs ingyen: bonyolultabb algoritmus, nagyobb szerver számítási kapacitás, lebukás veszélye. Emellett az is benne van, hogy néhány ilyen lose streak elveheti a kedved a játéktól, és letörlöd a francba.

    Szóval egyik oldalról teljesen logikus a machinált algoritmus elmélete, de szerintem legalább ugyanannyi érv szól ellene is, és szerintem anyagilag nem hoz annyival többet a konyhára, mint a sima ladder, hogy megérje túl sok energiát beleölni.
    Viszont valamilyen algoritmus még a sima ladderhez is kell, ahhoz hozzátenni 1-2 feltételt meg nem nagy show, de én továbbra is azt gondolom, hogy előbb-utóbb eljutsz arra a szintre, ahová a játéktudásod és a decked alapján eljuthatsz, akárhogy is próbálna trükközni a supercell.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák