Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz F-ECT$ #373 üzenetére

    Rendesen megosztó téma, és igazából egyik oldal sem tudja bizonyítani 100%-osan az igazát, csak a saját tapasztaltait megosztani.
    Egy biztos: a supercellnek mint cégnek elsődleges célja a profitszerzés(melyik cégnek nem ez..)
    Ha pedig ehhez bele kell nyúlni az algoritmusba akkor bele is fog, ez szerintem nem kérdés, ebben biztos meg tudunk egyezni.
    Az hogy ne legyen fenn pont olyan aki plusz minusz 200 trophyn belül van, és még ráadásul ha szükséges a deckje is passzol a lapjaim counter-jéhez(boccs a szépmagyar kifejezésért), akkor berakja, ha nincs pont ilyen fenn akkor "szerencsém" van, ilyenkor berakhat még mindig egy olyat aki 2 nemritkán 3 szinttel magasabb, mert vagy szándékosan, vagy egy rossz sorozatnak köszönhetően visszabukott.
    Kedvencem a noob amerikai, vagy arab aki csilióért nyitott 15 super magical chestet és van 2-3 legendaryja a pakliba, a többi egysége is 1-2 szinttel magasabb az enyémnél, igaz játszani nem tud vele, de nekem a szintkülönbség miatt nehéz legyőznöm, hiába van ugyanannyi trophynk.
    Az ELO rendszer önmagában biztos hogy kevés ide. ( egy magyar sakk nagymester fejlesztette ki egyébként a játékosok besorolásához valamikor nagyon régen)
    Egyik klántagunk 2100-ról 1600-ig bukott vissza, anélkül hogy decket váltott volna, miután az egész délutánt végigjátszotta. (félreértés ne essék 2100ról indult..)
    Ahogy az elején írtam, csak azt tudom leírni amit tapasztalok!
    Hogy az még egyezik sok-sok más játékos tapasztalataival, még mindig nem bizonyít semmit.
    Mint korábban írtam: értelmetlen vita.
    Sokszor valóban elég lenne csak trophy alapján sorsolnia, mert előbb utóbb tényleg olyan szintre érsz ha zsinórban nyersz, hogy nem tudsz fejlődés,fejlesztés nélkül továbblépni.
    Ez a te elképzelésed is. Nos akkor a profit érdekében ezt miért ne hoznák előrébb?
    Miért ne ütközz már 5-6-8 meccs után mindig falba?
    Ha ez kell hogy vásárolj akkor hidd el mindent megtesznek hogy elég gyakran érezd a sikerélményt, majd a kudarcot, majd újra a sikert és újra a kudarcot!
    Mert a játékos pszichológiából ötösre vizsgáztak..

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák