Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz ZeroZ #336 üzenetére

    Én továbbra is csak annyit látok, hogy amikor lvl6-os volt, akkor 1500-1750 között volt a trophy-ja, amikor lvl7-es lett, akkor ez felment 1600-1850 közé, majd a második videóban (már gondolom lvl8-as, de ott külön nem jelzi) 1850-2100 között mozog. Most valami varázslatosat mondok: velem is pont ugyanez történt. Ahogy jobbak lettek a lapjaim, és erősebbek a tornyaim, úgy én is egyre több trophyn ültem. (Most lvl8-as vagyok, és 2100 tropym van, de jártam már 2300 fölött is.)

    Egyébként a második videóban ő is mondja, hogy elérte a plafont 2100-zal, tehát akkor miről is beszélünk? Hiába tolsz csak short sessionöket, előbb-utóbb eléred a plafont, és onnan csak veszteni fogsz.

    A "tendencia" meg nem 20, hanem 200 meccsnél látszódik, de ezt már leírtam korábban is: túl kevés adatból akar következtetni. Mondhatnád, hogy de a 160 meccs az majdnem 200, csak közben a srác 2-3 szintet lépett, és az összes kártyája is erősödött, tehát folyamatosan változtak a feltételek, így ez nem tekinthető elégséges elemszámú mintának.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák