Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lootolok

    tag

    válasz dragonfx #3863 üzenetére

    Next kérdése az egész.
    TH9-es vagy?
    Anno TH9el mentem fel, leginkább kinti TH-kat vadászva, és TH8-asokat riogatva a 2000 gemért :)
    Kb. 2 nap alatt összejött.
    Most friss TH10-el 240-es sereggel már nem kihívás, bármilyen TH9-et be tudok már támadni olcsó sereggel is, megvan a bónusz is. TH10-eshez még azért kevés vagyok loot sereggel, de maxos védelemmel ellátott TH10-eseket, melyek elhagyott faluk (halott XBOW-ok, infernok) sem jelentenek már gondot 50%-ra gyalulni, meg elhozni a teli bányák tartalmát.

    Szóval bejött a Master2. Most 2 napja "felcsúsztam" master1-be, és egyelőre nem rosszabb, picivel több a bónusz, maradok egy darabig.

  • sztanozs

    veterán

    válasz dragonfx #3863 üzenetére

    Én mester 3-ban vagyok, kinti TH-val. Ha berakom, simán levernek és viszik a cuccot is. Így viszont bármikor tudok támadni és max 1-5 kupát vesztek, semmi alapanyag veszteség nincs, mert a kinti TH-ra mindenki ugrik, mint tyúk a takonyra. Én még bőven nem vagyok full TH9 - van még vagy 20-30 8-as falam, és még 2 ágyú és mind a 4 airdef upgrade-re vár. Spellek közül is van még fejleszteni való, hősök is csak 10-es szintűek és a dark troop-ok sincsenek sehol (egyedül a golem lvl2).

    Mondjuk én is szoktam snipe-olni (két támadás között, hazafelé menet), de tegnap pl csak 100 faluból egyet adott be kinti TH-val. Tegnapelőtt viszont 100-ból volt három is.

    [ Szerkesztve ]

    JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Új hozzászólás Aktív témák