Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz HaliHUN #3554 üzenetére

    gamechanger?

    szerintem a poison jó lesz középi cc ellen meg aq ellen.
    ha lesz 2. fujoka akkor a ballon sari kivégezve kb.
    a legend bajnokság mega titánliga nem aktuális már championba se lehet felmenni és ottmaradni cska brutál megalkuvások árán.
    és ez igaz a kicsiknek smemit nem adnak ez így xar...
    mindenki a day&night.ot irkálja az aq+bk használhatóságát upgrade alatt meg uj troops.ot egyikse rakják bele baxnak rá...ezekkel kinyirják fenn is a játékot...
    uncsi már gigi barcher loot kéne valami változtatás bele.
    a villám rablást örülök kiszedik kicsit sem unfair...
    elméletben ugy tudom juni 30.át mondták amikor jön
    néztem fb.n mindig du.n 2kor raktam ki egy sneek.et szerintem ma még kiraknak egyet és holnap 2kor meg megy fel play.re az update. ;) szvsz...

    galadonnak van a poisonös spell.hez is videoja nézzétek meg. kb 400at sebez egy mert aq.hoz 2 sarihoz 5 kell.
    ezzel kb a wizi és witch védelmeket kinyirják mer simán leölöd őket 1 gyel...
    ez mondjuk nem rossz mert a ribi mondjuk sokkal hasznosabb karakter lesz.

    u.i.:kovi mit gondolsz jol gondolom?..ha a kis hp.sek nem fognak játszani akkor a ribi lesz a legjobb a cc.be nem? mert sarival kb th9től ugyse jönnek. a 4es se lesz világmegváltó....

    Chuzzle: az érdekes lesz ha darkból kell a poison.t gyártani de szerintem is abból kell majd...találgatni lehet csak mennyit kérnek majd érte.....300?500?1000?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák