Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Tuzmester #280 üzenetére

    szia!

    1. igen, meg fognak támadni :) (máskülönben nem sok értelme lenne a játéknak, szerintem ez a lényege) - nem lehet CSAK a készülék ellen játszani, ez ugyanis alapvetően egy multiplayer játék. van pár "campaign szerű" pálya, ahol goblin falvakat kell ostromolni. (mellesleg ezeket pajzs mellett is tudod csinálgatni)

    2. a játékot természetesen nem kell előröl kezdened. még csak újraépítened sem kell semmit. kizárólag nyersanyag rablásról, illetve trófeák gyűjtéséről van szó, melynek mértéke (tehát, hogy mennyit lophatnak tőled és mennyi trófeát kapsz/veszítesz) sok mindentől függ.

    3. a gem nagy érték, de igazából meg lehet lenni nélküle is (nyilván minden több ideig tart a segítsége nélkül :) )
    az achievement-ek teljesítésén kívül a különböző növények, fák, kövek eltávolításával is tudsz gemeket szerezni. (a növények ráadásul újra kinőnek, ezért a köveket érdemes mindenképp kitakarítani)
    amiére érdemes gyűjteni, az az építő, a harmadik pl 500 gemért vásárolható. én is szórtam az elején, szóval egyelőre nekem is csak 2 építőm van (így is boldogulok, csak ugyebár lassabban)

    4. nézz videókat, leírásokat, mert minden egységnek más funkciója van! a goblinok például a nyersanyagot rohamozzák meg, a barbárok pedig az ágyúkat, tornyokat (stb)
    irányítani NEM lehet őket, csupán a megfelelő taktikával, megfelelő helyre, a megfelelő időben lerakni őket. de majd rájössz úgyis :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák