Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Kérdés. Ha az AI+ moddal is simán verem az összes AI-t prince fokozaton, akkor érdemes-e rámenni a nehezebb szintekre, ahol nem lesz okosabb az AI, csak kap bónuszokat?

    Mert nem igazán frankó az, hogy az átlagos ellenséghez képest 2x annyi technológiát fejlesztettem ki, egy darab tudományos negyed nélkül. Kultúra terén szintén így vagyok és vallás terén is jobb vagyok náluk mindössze 1 negyeddel. Vajon csak azért vezetek ilyen simán, mert ahogy meglett az 5 pop. az első városomban elkezdtem még 4 másik várost felépíteni?

    Ez a játék egy small pangea térképen zajlik de úgy érzem nincs értelme folytatni, mert már nem tudják behozni a lemaradásukat az AI-k. Nem tudom mivel lehetne javítani a dolgokon, talán ha a barbárokat kikapcsolom, akkor jobban fognak fókuszálni egymás kiirtására? Vagy az ajánlottnál kevesebb számú néppel kellene egy játékot kezdeni, hogy jobban ki tudjanak bontakozni? Mintha kicsit sok lenne a városállamokból...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák