Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabicska

    aktív tag

    válasz boki1981 #257 üzenetére

    Szia.

    Nem arról van szó, hogy ótvar minősége van a tabnak, csak egyszerűen halk. MPChc-ban 100% hangerő, és 200%-os erősítésen már simán hallani lehet a mindennapos zajok mellett, persze ne várj mélyeket. Alapvetően elegendő a hangzása szerintem arra, amire például én használom, munkából hazaérve, ágyból online filmet nézni, vagy elalváshoz valami zajongjon.
    Ha komolyabb hangzást vársz, érdemes hozzá rendelned egy bluetooth-os külső hangforrást, azzal egy fokkal jobb lesz az élmény (Nekem ez lesz). (Minőségben) nagy különbség nincs, hogy honnan rendeled, EU-s raktárból a vámot úszod meg. 2 típusa létezik:

    Chuwi Hi10 V200: Mindkét USB csati fekete, broadcom wifi adapter, ami dög lassú, és 32 bites windows.
    Chuwi Hi10 V300: Az USB 3-as csati fekete, realtek wifi, 64 bites windows.

    Ahol én vettem TinyDeal-on, szerintem a régi V200-asokat rég kidobálták, onnan szerintem nyugodtan rendelhetsz, nem kapsz gagyit, és emberséggel bánnak veled.
    Remélem segítettem.

    Üdv.

    Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

Új hozzászólás Aktív témák