Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gekkoXT

    senior tag

    Ismerősnél bemarketingelték magukat. Tesztidőszakra adtak neki 3 boxot és routert.
    Hát eddig azt hittem a T-home új android rendszere béna. Na a yettel tv annál sokkal sokkal rosszabb (hacsak az elmúlt 2 hétben nem jött ki rá valami drasztikus frissítés)
    A"smart" router frekvencia összevonással adja a wifit alapból, ami miatt van olyan készülék, amivel nem tudsz rá csatlakozni. Ha ezt megoldod egy másik eszközről, vagy lan-on rácsatlakozva, akkor utána se akarta egy laptop látni, hibáa volt külön neve a két frekvenciának. Fogalmam sincs végül hogy sikerült, de megoldottam.

    A tv box rendszere rettentő lassú. Csatorna váltás 10 mp mire vált és eltűnik róla a grafikus felület is. A műsorújság szintén rettenet lassú és nem tölti előre a listát, minden alkalommal újra betölti és csak azokat amik épp látszanak, ezért ha dinamuksabban görgetnél, üres listát pörgetsz és jópár másodperc mire betölt.

    Sorolhatnám még, de nem értem, hogy nem tesztelik ezeket a rendszereket felhasználói minta csoporttal, vagy simán házon belül?? Egy régi analóg tévé kapcsolgatása fényévekkel jobb élmény volt mint ezek a modern csodacuccok a brutál sávszélességű nettel a seggükben. Óriási visszalépés a régi set-top boxokhoz képest is. Szánalmas a szolgáltatói attitűd ezen a téren.

Új hozzászólás Aktív témák