Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SharpSA #844 üzenetére

    Hát igen,elég ha csak azt nézem,hogy optimalizáltak,teljesen jól futott a gépemen,nem akart többnek látszani,csak lövöldének,én elégedett voltam.
    Viszont az árképzéssel nagyon nem.
    Az SP meg külön sztori,hogy mégegy gém ára.De a francot érdekelné,ha megtartaná a játékosszámot,mi az,hogy az első 2 hónapban van csak épphogy minden módra ember?(lásd most a Remastered-et tolom,hétvégén HC-n 4 lobbi volt TDM,ugyanannyi S&D,Domination semmikor...)És nem tanulnak odaátról,hogy a BF-ekhez idővel még ingyenesek is lesznek a kiegek,sokkal több plusz tartalom,és support.OK,mikor jobb,mikor rosszabb,de faragják 1 év után is.
    Itt meg jön a day1 patch,majd valami,hogy mindenkinek működjön,löknek még egy optimalizációs kört és pápá.
    Az egész cod,a játék,a hozzáállás,a pléjerek...személytelen lett az egész.Fizess,és örülj,ha tudsz,pénztártól való távozás után...
    És sajna leárazás sincs érdemben ÉVEKIG.Keyshopot leszámítva.DLC,SP akkor se,ott se.Na itt a baj.
    Bennem még ottvan,hogy a cod4hez ingyen jött minden,és még karácsonyi pályára is futotta...pedig azt warezolta aki nem szégyellte,én is úgy kezdtem,mert épp nem volt keret se,meg bizalom se,akkor álltam át PC-re X360ról,és a cod3 merőben más volt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák