Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz saen #712 üzenetére

    Én most valami keyest tuti kinézek.Így,hogy a BF1 bekerült az Accessbe,de még így se volt kedvem újra belefogni,és a Battlefront 1-2 se mozgat,a BF 4 nagyon talán,nincs is más.Overwatchom,RS6 Siege-m van,Doom még megnézős multiban,most ilyen galádságot tolok,mint a Borderlands 1 és a Killing Floor 2...szóval nincs is más,meg meg is tetszett ez.Nem utolsó sorban megy szépen a gépemen még,csak nem kell az 1050.Többet meg nem költöttem volna rá,örülök,hogy azt sem kell.A kis Xeon azért szépen köhög még.Cod 4-5öt tolom még,szerós,maxon is gondmentes,nosztalgia.
    Örülök,hogy pozitívan záródott a teszt nekem.Kár,hogy csak 1 hétvége,és a péntek-szombatot elvitte a szülinapom.De ennyiből +1 ajándék,főlegha olcsón is lesz preorder.

    Szóval velem aktívként lehet számolni,az biztos.

    Bárcsak lenne azért megint egy nagyobb PH brancs...nem rossz ez.Tetszik,hogy nem olyan komoly a gém,hogy szépen megy butítva kávéfőzőn is,és hogy rövidek a körök,kevés a holtidő.A sebzés is pont jó HC-normál közötti,2 ember bénázva is megvan 1 tárból,ennyi elég is.Egy ideje azért ez nagyon kimérve ment csak,sorra buktam a 2v1eket,itt nem,még maradt fedezőtűzrevaló pár golyó is. :DDD
    Lehet öregszem,de nekem ennyi jó,elég,feldobott,lelazított.Cod2 feeling kisebb mappal.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák