Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    Én COD 1 óta aktív vagyok klánostul de a 4 után a sorozat kiégett. Az MW2 a p2p-el meg az akimbo szarsággal megölte az egész community-t. Azóta is inkább COD4-el játszottunk de minden részre ránéztem hogy milyen, volt amit még 10-20 óráig el is viseltem multiban. Borzalmasan lebutult ez a széria elég csak arra gondolni hogy a naaagy COD ligában olyan dolgok engedélyezettek mint a ninja perk ami a COD4-ben legalább még valamennyire hallható volt. Hol van ez a liga a régi promodhoz és hasonló megoldásokhoz képest amik kivették az összes faszságot amivel a vérpistik tudtak érvényesülni...
    Az MW2019 volt a 4 óta az első olyan rész amiben a multi szinvonala legalább nyomokban hordozta a régi részeket, abba (2019) raktam is rendese az órákat noha abban is volt jócskán marhaság mégis visszalassították ahogy kell és az idióta run&gunnerektől elvették a primitív 2 méterröl késelgetős marhaságokat és hasonlókat.
    A klánunkkal most ez a vanguard az első amit megvettünk mindannyian közös privát ökörködésre és publicra. Sajnos sok dolog visszajött ami rontja a szinvonalat kezdve az akimbo shotgun noobokkal a hülyébbnél hülyébb killstreakekkel pl a kutyatámadás ami nem elég hogy túl hosszú még nevetséges is hisz 2hitkilkes BAR-ból is 1 teli tár kell a kutyák fejébe arról nem beszélve hogy baromira nem akarok még játékban sem kutyákra lövöldözni pláne hogy minden kempelő idióta ezt rakja be magának.

    A dedikált szerver támogatás sincs sehol, többször több résznél igérték hogy megjelenés után lesz, sosem jött...

    Egy szó mint száz nekem régi motorosnak tetszik ez a rész egynek elmegy bár az mw2019 szintjét nem hozza mégis a COD 4 óta megjelent COD részek közül nekem ott van a második helyen...A többi rész COD4 óta szóra sem érdemes multi tekintetében...

    A singleplayer pedig hozza a kötelezőt. Ok scriptelt csőpályás hentelde de látványos hangulatos. Hozza a kötelezőt.

    Ja igen és még ami dühítő, én ezt behúztam pc-n a klánnal toljuk a privátot de a publicból a tököm tele lett a csalóktól így behúztam ps5-re is publicozni, crossplay off (kár hogy nincs console only crosplay)... Annyira gyerekes szánalmas a konzolos banda konkrétan 10 meccsböl 1 legalább úgy végződik hogy kilépkednek a játékosok mert fáj ha veszítenek vagy ha lelövöldözik őket...Komoly XP büntetés kellene azösszes kilépkedőnek adni mert baromi irritáló mikor azon kapod magad hogy egyedül vagy 6 ember ellen vagy épp ledarálod a sok kemper meg akimbóval eszetlenül rohangáló hülyegyereket akik domination-ben pontfoglalás helyett fregelgetnek erre kilépegetnek és ott maradtok 6-8-an 1-2 ellenfél ellen...Ilyet a crossplay alatt nem tapasztaltam igaz ott jóval több a játékos...Change team opció vagy autobalance meg luxus....

Új hozzászólás Aktív témák