Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    Topikgazda

    válasz Acheron #6007 üzenetére

    Egész egyszerűen nem lehet placebo, ha ennyien tapasztaljuk. Pont ezen lamentáltam tegnap játék közben. Az ellenfél csapatban egy player Kastov-74u-val, és én is. Nálam kimaxolt damage range mellé a lehető leggyorsabb ADS speeddel, de nincs gond a recoillal sem, mondjuk nem a 40 méteres távokat lövöm, hanem szűk helyeken darálok - apropó, Shoot House only van nálam, amióta bent van a map. Erőm teljében vagyok, kipihenve, még durrantottam is estére egy finom Hellt, szóval minden adott ahhoz, hogy jó legyek. És itt jön a csavar: úgy szenvedtem, ahogy még kezdőként se anno, amikor először beléptem a Call of Duty világába a második résszel, az AlienS Clan szerverén (voltak ott nagyágyúk).

    A játékos aki ugyan azt a fegyvert használta, amelyiket én, alig lépett ki bármelyik sarok vagy akadály mögül, már feküdtem. Egyszer-kétszer még elment a dolog, gondoltam lassú voltam. Aztán amikor állandóan kaptam tőle az ívet, néztem a killcamet, és arra leszek figyelmes, hogy 2-3 golyó, és már halok is - nem csak headshottól. Ennek ellenére nekem a 8-9.-ik golyóm, ha ölt felsőtesten, pedig máskor pont azt tapasztalom én is, hogy 2-3 golyó és a killcounter nem győz számolni.

    Szóval ez biztos nem véletlen. És igazán elmehetnének melegebb éghajlatra, hogy így kell játszani.

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák