Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz dombi81 #619 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy nélkülözhetetlenek, csak hogy, BF1-é relative jol sikerült.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • k-adi

    nagyúr

    válasz dombi81 #619 üzenetére

    A korábbi részek is szarrá vannak scriptelve, cod1-től kezdve. :K

    _______

    Na végigvittem én is... rövid véleményem:

    Kampány:

    A Call of Duty: Infinite Warfare kampánya szerintem nem volt rossz, de az biztos, hogy előrelépés a BO3-hoz agyament hülyeségéhez képest. A mellékküldetések sem rosszak, nem erőltették a sniper lopakodós részeket ami nagy csoda. A repülős harcok viszont elég szarok voltak, mindegyiket untam, de megcsináltam mindet mert ki akartam maxolni.

    Grafika:

    Egy gtx980 simán elviszi max-on a játékot, normális fps-el, úgyhogy nekem ilyen gondom nem volt. Maga a grafika kicsit "mű" érzést kelt, de nem olyan csúnya mint amilyennek itt is sokan elmondják... Persze bf1 szebb, de kit érdekel?

    Zene, hangok, hangeffektek:

    Jobbak mint a BO3-ban lévők.

    Animációk:

    A karakterek animációi részletesek, többet már igazán nem kívánhatunk. Az arcuk is eléggé ki vannak dolgozva, sok híres ember arcát fel lehet ismerni.

    Hangulat:

    Próbálkoztak ez erőteljesen látszik, a Retri űrhajón a küldetések között sok apró dolog van amire felfigyelhetünk ha szemfülesek vagyunk. (ezeket nem lőném le)

    A multi:

    Na igen, a lényeg. Most is okádék, mint mindig. A zombi fun egy ideig, mint mindig de kezd az is unalmas lenni most már....

    _

    Végszó:

    Nem véletlen, hogy az IW mellé jött a Remastered MW4 is, de még így is felejtős számomra. A kampány 6órányi fun de semmi több, a zombis mód megunható pár nap után, a multi meg továbbra is undorító.
    De azt ki kell emelni, hogy kb. minden téren jobb, mint az előző rész, azaz a BO3.

Új hozzászólás Aktív témák