Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #4385 üzenetére

    Szerintem se gond,hogy van,a kedvenc skinjeimet megvettem+1-2 ruhát,használom is...
    A láda se rossz dolog,főleg mivel alapból 1 jár az első winért,1 öt meccsért+a feladatok is nudlik,most pl beadta extra nehéznek 2 ládáért a 10 fejest,mellé másik,1-ért a 10 HC fejest :DDD Fél óra 5 láda,még duplikált is csak 1 lett belőle...
    Egyedüli genyóság a plusz fegyók ládába dugása,weapon bribe-ot nem lehet venni,és jópár fegyóból nincs +25-ös szerintem eleve.Plusz hogy az embernek ott a Mastercraft,ami szép,de nem +25-ös,közben sokáig csak az volt,vettem is párat,mert egyedi,erre porosodnak,mert mindenki a +25-öst viszi,vagy inkább választ simára skint.Pedig ötletes holmik...

    Én az MW-be is várom a csicsát.Túl szürke alapból az egész,a régi is az volt.Hadd tűnjön ki az ember,ha akar.Éppúgy szeretek csillivilliben rusholni,ahol nem üt vissza a színesség,mint komolykodni rejtőcuccban.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák