Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz Wans #9322 üzenetére

    Nekem a CoD előtt, az első multis játékom ingyenes volt. Négy évig játszottam vele. :K :C Régi szép idők.

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • AAntii

    őstag

    válasz Wans #9322 üzenetére

    A forgalmazó szemszögéből is összegezhetjük: lehet, hogy megveszed. Nekik ennyi számít. Szerintem arra megy ki a játék, hogy olyannyira megutáltassák az emberrel a pc-s vonalat, hogy átmenjenek konzolra, így nem kell nekik még portolni sem. Biztos egységi felhasználóból kevesebbnek van nyűgje a játékkal pl. boxon, mivel a különböző hardverek miatt pécén eleve sokkal több lehetőség van a hibára, így csak macera nekik az egész. Szerintem amiatt adják még ki pécére a játékot, mert amellett, hogy **arnak ránk legalább a pofinkat nem akarják még bele is nyomni, mivel a számítógépesek nélkül ma nem lennének sehol. Egyébként tény, hogy sokkal jobb lenne, ha nem kellene fizetni a plusz tartalomért, de ha már fizetni kell, 2 eurót nem kérhet mert szerintem tőlünk nyugatra a bank többet levon a steames műveletért :D Egy kiló jobbfajta hús ára, azt meg az ember úgyis megeszi ha éhesebb és jól sikerült, akár saját maga.

    Hogyha pedig végképp megunjuk a dolgot, akkor a mai hardwerekkel visszamegyünk cod2-re és full beállítások mellett 600 fps-sel repkedünk egyet :) Szerintem nem olyan "csúnya", hogy ne lehessen azzal játszani, egyedül ami rossz, hogy töredéke az aktív létszám, mint a játék fénykorában volt, de erre akár még fc-csoportot is lehetne alakítani: akik megunták kottick háremét pénzelni és visszatértek a jó öreg cod2-höz névvel. :)

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák