Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz wwenigma #9002 üzenetére

    nem, az a baj, hogy megköveteled hogy úgy játsszon, ahogy neked tetszik, mert szereztél "hatalmat" amivel kirakod a játékból, ha _neked_ nem tetszik a stílusa..
    komolyan nehezen hiszem el, hogy ezek közül bármelyik játékmódban van időd kempelésért kickeléssel foglalkozni

    a másik meg, hogy nyilván nem fogok long streaknél berohanni a pálya közepére céltáblának, inkább egy kicsit visszafogom magam, ezért már kick jár?
    arról nem is beszélve, ha mondjuk beállok egy sarokba hogy megvakarjam a herémet, vagy felvegyek egy telefont, és lelövök valakit fél kézzel, akkor egyből kemper vagyok..

    szerintem mindenki játsszon ahogy akar, a csalókat meg ki kell rakni. aki nem csal, az meg azt csinál amit akar, mindenre van ellenszer, a kempelőket késsel alázzuk, a rusholókat kempeléssel, az akimbósokat akimboval hehe :)

    Nincs időm kedvesnek lenni!

  • Csoffadalom

    tag

    válasz wwenigma #9002 üzenetére

    Nem kötekedni akarok de ki az isten vagy te hogy megköveteled másoktól publikus szerveren, hogy hogyan játsszon???? A más játékát miért kell tönkre tenni? Úgy játszik mindenki ahogy tud vagy akar. Ha azt akarod megkövetelni hogy mindenki úgy játsszon ahogy neked tetszik akkor csinálj egy privát szervert és ott kiskirálykodhatsz. Látod ez a baj ezzel a programmal hogy hatalmat adott a kezetekbe és vissza is éltek vele rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Polllen

    nagyúr

    válasz wwenigma #9002 üzenetére

    Nekem nem, nem szoktam kempelni vagy legalábbis nem annak hívom, ha az obit védem...

    Hiszen:

    DOM: foglald el ÉS TARTSD MEG (ezt nehéz/értelmetlen folyamatos rohangálással biztosítani
    DEM: robbants aztán VÉDekezz...
    CFT: vagy mész zászlóra vagy VÉDED
    KC: na itt nem nagyon van értelme kempelni, mert abból bizony kevés pont lesz, hacsak nem dolgozol össze egy társsal... lmg-vel fedezed, ő meg összeszedi a bilétákat

    Alapvetően eldobom az agyam, amikor beszólnak, hogy miért nem mozgok lmg-vel... Nyilván majd nekiállok kommandózni meg közelharcba bonyolódni a futóbolond smg-sekkel... (ahol egyébként esélytelen lennék)

    Amúgy nem azzal szokott a baj lenni, hogy adott játékmódon az adott játékot kell játszani, de sokan túlzásokba esnek ezzel. (A kedvencem cod4-ben volt, amikor HQ-n kb. 2 méterre kellett volna állnom a HQ-tól védelem címén... ;] )

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák