Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LamaCube #835 üzenetére

    Érdekes módon én is a CoD-al kezdtem a modernkori FPS-eket(természetesen amúgy a Wolfenstein 3d-vel :DDD),de mégis,hiába jó,akkoris érzem,hogy ez már nem elég.Egyébként jó társaság van minden gémben,én elég sok mindent tolok,éppen ezért nehéz is rangsorolni a játékokat,a brigádokat meg ugye nem is lehet :)
    Szóval igazi mindenevő vagyok,de most fájó kimondani,hogy ha 1 gémet vehetnék,akkor az nem az MW3 lenne így,hogy van fullos BO-m és MW2-m is...bár ez utóbbit,ha már ennyire hasonlít,becserélném picipézé' erre :)
    Egyébként kaptam infót,hogy 35 dodóért már előrendelhető a "megfelelő" oldalon az MW3,szóval inogni látszik a karácsonyig tolása a vásárlásnak...
    Egyébként pl.érdekes dolog,hgy nekem van CS-m,sőt 1.6 is,de ha fps-t kéne mondani,ami nem jött be,ezekre szavaznék...A BF-et meg ugye a BC2-vel kezdtem,pár kört játszottam csak a 2142-vel és a BF2-vel,lehet,hogy ezértis billen annyira a mérleg,hisz ha minden ugyanaz lenne,akkoris csak a 2.BC stílusú gém jön,a CoD-nál pedig,ha az ember lecsontozza az élményből a killstreakeket,stb,és csak a puritán lövöldözést nézi,az a rész nem sokat változott.Sajnos.Mint ahogy a motor sem,a túl statikus környezet sem,a map folyosóssága sem,bár ez utóbbiban a Treyarch azért igyekezett javítani,a nagyobb mapokkal és a több útvonal használatával legalább nincs annyi kemp,nincs az,mint a cod4-ben,hogy 3-4 ember pl.SD-ben le tudta fogni az egész mapot,ha volt ideje elhelyezkedni,a war is csak arról szólt már,hogy a védők be tudnak-e állni a megfelelő pontokra...
    Szóval a lényeg:a játék sajna nem változik,és sokat dob a csapat tényleg(hisz emiatt is vettem elő újra az MW2-t,amúgy nem hinném,hogy valaha hozzányúltam volna....),de sajna ennyi pénzért ez marha kevés,amit kap az ember.Nomeg mégegyszer annyi a mappackok...
    A játék egyébként biztosan jó lesz,attól nem félek...csak kérdés,hogy meddig mehet ez még ugyanígy.Sok apróságról meg ne is beszéljünk,mit például a Mo.-n nem bérelhető szerverek,ami miatt eleve hátránnyal indul az ember,és a mod-custom map támogatás is eléggé elmaradt,ami pedig szerintem a cod4-ig azért dobott főleg az egyébként a játékot 2-3 hónap után megunó emberek kedvén,és a PAM,Promod miatt az Esportot,a warozást is erősen előremozdította,minden szidás ellenére is.
    És nem hinném,hogy mostmár,a fizetős DLC-k korában kiadnák a mod toolst és a szerverfileokat...ez utóbbi hiánya még azt is hozta,hogy nemcsak sz@r pinggel kénytelen az ember játszani,hanem a szerverbérleti árak is megtöbbszöröződtek...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák