Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BigStraw #689 üzenetére

    én már megtettem....úgysem menne 2 gém egyszerre,mert alig lesz idő ez és a BF3 között...az mellett szólt,hogy olcsóbb,alapból is kevés csaló,nem trükköznek így.
    Ezt meg veszem majd cdkeybótból' ha úgy érzem,hogy a BF3 nem válik be/megunom,legalább lesz idő,hogy kiderüljön,ez mennyire lesz stabil valami.
    Az MW2-vel is tegnap játszottam kábé másfél év után,de csak azért,hogy edzzek némi ph-s játékra,az eredmény siralmas...csalók,hackelt host,gl és china lake-eső,stb...a BO ezerszer jobb.
    Félek,hogy érdemben már nem tudnak mit hozzátenni a játékhoz és a csalókkal való küzdelem is feladottnak tűnik...
    A kasszaversenyt és a vásárlószámot szerintem megint viszi ez,de karácsonyra már szerintem komolyan a bf-et fogják tolni,ez megmarad levezető lövöldének...erre az mw2 is jó pl,ha az ember jó brigádba csöppen...de eszembe nem jutna már úgy tolni,mint annó ezeket,hogy napi 3-4 órákat...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák