Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz BandiHUN #511 üzenetére

    Ez a lényeg, hogy mi együtt játszunk mindig. Mondhatni egy csapat vagyunk, de kizárólag csak szórakozásból és kikapcsolódásként tesszük mindezt. Ezzel meg is válaszoltam az említett problémákat, amiben igazat is adok neked :K . Csapatban kell játszani és no problem. Szerintem egyedül nem játszottam vagy 8 hónapja, mert sok értelme nincs, de szvsz semelyik multiban sincs. Itt szerintem mindenki tisztában van vele, hogy az MW3 egy dlc lesz szinte és remélhetőleg 2 évig kitart. Az átlagéletkor a csapatban szinte 30 év, így este átlagban ráér az ember munka, család stb. után.
    Anno cod1-ben napi 4-5 órákat toltam. Csapatmunka, taktika, spotnadek gyakorlása. Ez már a múlt, mert egészen más volt a játék és a játékos társadalom is.
    Én azt mondom, nem lesz rosszabb az mw3, de nem is jobb. A BF3-ról sincs negatív véleményem. Akinek az tetszik az azzal játszik és ennyi nem kell ezt túl ragozni.

    Neoteric

    Megnézném dom, dem, hq-n hogyan érvényesülsz egyedül és nyer a te csapatod, ha a csapattársaid tdm stílusban tolják. Elárulom, hogy sehogyan :K

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák