Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Magnum_ #71494 üzenetére

    A néhány héttel ezelőtti laptop vadászatom alapján mondom, hogy a számla sem mindegy, hogy milyen... van aki 0%-os ÁFA-s számlával adja annyiért mint mondjuk alfa 27%-os számlával... Nem egy ilyenbe futottam bele. Szóval ezért is jobb alfa...

    Persze van aki olcsóbban adja és így 0-ás. Az is egy külön téma... De a garancia meg ott érdekes, hogy 2 hónap múlva lehal és visszaviszed akkor vagy megy a szemforgatás meg a dadogás... vagy szó nélkül intézik amit kell...

    Sportsdirect: A kangol cuccok nekem nagyon tetszenek...Elég jó minőségűnek tűnnek az utazó táskáik és a bőröndjeik.

    Ha már vásárlás. Néztem Dealer95-nél msata SSD-t. Jó áron van, de nem vállal garit. Azért ez annyira nem túl jó...mennyi esély van rá, hogy egy Samsung 850 EVO lehal? :F Egyébként mindenhol ajánlják...de védőháló nélkül kicsit tartok a dologtól.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák