Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Landspace

    újonc

    Mi van most a jó öreg Bnet házatáján?
    mi ez a Pszáfnál leadott- általuk- megszünési izé?

    A PSZÁF E-II/148/2008. számú határozata a BROKERNET Többes Biztosítási Ügynök Kft. független biztosításközvetítői tevékenységének visszavonásáról

    A BROKERNET Többes Biztosítási Ügynök Kft. (székhelye: 1068 Budapest, Benczúr utca 32.) a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéhez benyújtott kérelme alapján, a Felügyeleti Tanács nevében eljárva, az alábbi határozatot hozom:

    A BROKERNET Többes Biztosítási Ügynök Kft. (a továbbiakban: Társaság) részére 2005. április 5-ei keltezéssel, E-II/266/2005. számon kiadott független biztosításközvetítői tevékenység folytatására jogosító engedélyt - a Társaság 2008. május 8-án érkezett kérelmére - visszavonom, és a Társaságot a Felügyelet nyilvántartásából törlöm.

    A BROKERNET Többes Biztosítási Ügynök Kft. köteles - tekintettel arra, hogy biztosításközvetítői tevékenységet 2008. évben is végzett - az éves beszámoló és a független biztosításközvetítők adatszolgáltatásával kapcsolatos 45/2007. PM rendelet előírásainak megfelelő adatszolgáltatást teljesíteni.

    A határozat indokolását és a jogorvoslatról szóló tájékoztatást a közigazgatási hatósági eljárás és szolgáltatás általános szabályairól szóló 2004. évi CXL. törvény 72. § (4) bekezdése alapján mellőztem.

    Jelen határozatot a biztosítókról és biztosítási tevékenységről szóló 2003. évi LX. törvény 168. §-a (a továbbiakban: Bit) alapján, a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéről szóló 2007. évi CXXXV. törvény 4.§ i) pontjában biztosított hatáskörömben eljárva, a Bit. 57. § (1) bekezdés c) pontjára alapozva hoztam meg.

    Budapest, 2008. június 6.

    Dr. Majzik Ferenc Levente s.k.,

    a PSZÁF mb. főosztályvezetője

    a link:http://www.pszaf.hu/hatarozatok/2008/200806/20080611/e-ii-148-2008-.htm

    most akkor mi van?

    Az általános fantáziátlanság szülte az utánozás üzletét? ;-)

  • Landspace

    újonc

    Sziasztok!

    Itt nálunk is megindult az OVB hadviselés. És természetesen- bár nekem nem annyira természetes ,hogy hülye vagyok- de szerintük természetesen, hülye aki nem fektet beléjük és velük pénzt és bizalmat az üzletbe.

    Van egy kedvencem: szegény ember, aki ígérni sem tud. na ezt megfejelném még azzal, hogy az meg még szegényebb, ekinek egy rendes honlapra sem telik. Na természetesen nem külalakra gondolok. Az nagyon ottvan. A mostani trendek szerinti szinek, miegymások. A TARTALOM!! pill idézek tőlük:

    "Miért fizessen saját maga a jövőjéért? Ezt megteszi az állam Ön helyett.

    Milyen gyakran fordul az elő, hogy Önnek valaki pénzt szeretne ajándékozni? Soha? Akkor rosszul ismeri az államot. Ha a saját lakásáról, a nyugdíj-előtakarékosságról vagy egyéb álmok teljesítéséről van szó: az állam számos támogatással segíti Önt kívánságainak elérésében. Köszönje meg, amikor megkapja azt, ami Önt megilleti."

    vagy a másik veretes

    "Nyugdíj-előtakarékosság: garantált teljesítés – élethosszig.

    A törvény által meghatározott nyugdíjra nem lehet már számítani. Ellenben egy magán nyugdíj-előtakarékosságra igen. A nyugdíjba menetel kezdetétől fogva minden hónapban befolyik a megállapodott nyugdíj. Garantált és adóelőnyökkel is jár."

    Azontúl, hogy a kettő ellentmondani látszik, mert ugye az állami nyugdíjra ne számítsunk (tudjuk ezt magunktól is), de mennyire tuti az állam mert ajándékoz....

    Na ennyi hörgés után a nyűgöm csak annyi, hogy a fenti idézetek az össz infók a nagyon veretes, szépen kidolgozott menüpontok mögött.

    Azaz ha megnézed a partnerek listáját, max annyival leszel okosabb ,hogy tudod kiknek közvetítenek."oszt jóvan". Bár épp sejtem mi az állami ajándék(kisrókás lakáselőizé, vagy Otpltp). de azért korrektebb lenne valami töményebb.

    ja ,hogy akkor a kedves ügyfél eleve bemegy a neki tetszőhöz.......

    félre ne értődjek, semmi gáz azzal, hogy valaki megteszi nekem , hogy kigyűjti helyettem a legjobbakat. de ne akarjon megnyúvasztani, ha nekem mégsem jön be.

    Pá mennem kell. Vár a VV ;-)

    Az általános fantáziátlanság szülte az utánozás üzletét? ;-)

  • Landspace

    újonc

    válasz alexxxx #1159 üzenetére

    :-) biztos lesz más :-)

    Az általános fantáziátlanság szülte az utánozás üzletét? ;-)

Aktív témák