Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz ShutUp #602 üzenetére

    :R

    az összes MLM /piramis/ alapú céget kerülni kell, ahol csak jutalékért dolgoztatnak, majd akkor kapsz pénzt ha hoztál 100 forintot, abból 3 a tied melókat én kerülöm. egyértelműen a vérszívásra megy, ha pediglen belebuksz, te vagy a hülye, nem a rendszer.

    ha lesz mégegyszer il ferro, oda is lépjetek be, újra. mert a magyar sosem tanul. :R

  • Weaver

    senior tag

    válasz ShutUp #602 üzenetére

    na jól megfogtad a lényeget. hál' istennek nekem személyes tapasztalatom nincs,de a közevetlen környezetemben annál több ilyen van. példának okáért van egy jó barátom, akinek jól megy a szekere. csóri barátnője nem tudott elhelyezkedni sokáig, és belehúzták ebbe a köcsög brókernetbe. kábé 200.000 ft minusznál gondolta, hogy ideje lenne abba hagyni. hogy mire ment el a pénz?
    -belépés
    -BP-re utazgatás a képzésekre
    -kiváltani a vállalkozóit
    -kajtatás a leendő ügyfelek után
    -telefonálgatás

    3 ember volt akire több mint biztosra vette, hogy üzletet kötnek vele. aztán jöttek sorban a szokásos szar kifogások, hogy most január van, asszony nem ment bele, most mégse esedékes......kábé emiatt a 3 "biztos" ember miatt gondolta úgy, hogy érdemes belefeccölni a lóvét. de mint említettem sajnos nem lett belőle semmi, és -200K-nál állt le szegényem. egy Győr környéki faluban lakik, ami nem mellesleg nem könyítette meg a dolgát.

    aztán biztos vannak sikertöténetek is, én nem hallottam ilyenről.

Aktív témák