Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    Érdekes diskurzus alakult itt ki a kliensek kapcsán, sajnos nincs időm mindenre reagálni, úgyhogy tényleg csak pár gondolat:

    - A GOG egy szuper dolog, ha tudna ugyanannyit mint a Steam, és minden Steam-es játék ott is elérhető lenne, akkor én egyértelműen átállnék oda. Viszont nagy különbség, hogy GOG exkluzív címek nem nagyon vannak.

    - Igen, senkit nem érdekel hogy bukdácsolt a Steam ezer éve, az Epic most, 2019-ben akarja velük felvenni a harcot, úgyhogy a mostani tudásával kellene vetekednie a kliensüknek. Nyilván nem azt várja el az ember, hogy reális pontosan tudja ugyanazt (vagy még többet), de ami az Epic kínál kliens jogcímén az vérlázítóan gyenge. És amikor azt gondolná az ember, hogy "na igen, komolyan gondolja ezt az Epic, és gőzerővel elkezdik fejleszteni a klienst"...na akkor nem ezt látod. A kliesn fél év alatt szinte semmit nem fejlődött. A címeket viszont sorozatban vásárolják fel. Ez nekem roppant dühítő.

    - És igen, minden bizonnyal a Valve féle sarc meg a növekvő digitális PC piac ösztönzött több kiadót arra, hogy saját klienst csináljon. De mégsem látjuk, hogy az EA sorozatban elkezdene third-party címeket megvásárolni Origin exkluzívkét, vagy az Ubisoft ugyanezt csinálná UPlay esetén. Igen, viszkessen az Epic-nek a keze, a saját játékait dedikáltan adja ki csak a saját kliensén, vagy támogasson fejlesztőket a kezdetekől fogva ami cserébe jelenjen meg az ő kliensén. Ez így korrekt. De ők nem ebben utaznak elsősorban. Úgyhogy szerintme mégsem ugyanaz a helyzet, mitn a többi kliens/kiadó kapcsán.

    Azt meg már tényleg csak halkan jegyzem meg, hogy nyugodtan csinálhatná az Epic azt is, hogy "srácok, itt van X millió dollár cserébe az én áruházamban 60 dodoó helyett adjátok 40 dodóért a játékot, ezzel én kipótolom nektek a veszteségeteket. Jah meg kevesebb a sarcom. Gyertek, áruljatok nálam IS". De nem ezt csinálják. Valszeg azért mert pontosan tudják, hogy még így sem akarnák sokan telepíteni a szar kliensüket, csak akkor, ha nincs más lehetősége a játékosnak. Úgyhogy mit csinálnak? Adnak egy nagy fityiszt a segg*nkbe, már bocsánat.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák