Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz dejaris #5923 üzenetére

    Asszem' UVHM is csak akkor van,ha megvetted a +11 szintet...ott azonnal skálázódik mindenki rád+föléd max 4 szinttel,asszem' 4x életerő az ellennek,de a fegyók is nagyot sebeznek,a criticalra nem tudom hirtelen több-e a bónusz,de a slagra 2x helyett 4x sebzés jön...
    És mivel az életerő és a pajzs olyan sokat nem nő,coopban brutális és profizmust igényel,Bee-vel és criticalokkal annyira nem vészes.Viszont majdhogynem muszáj a Bee,vagy mégha jó is az ember,elég hosszúak lesznek a harcok,mindenkibe sok kell.Még criticalokkal is...talán párféle ellenféltípus is csak UVHM-ben van.Szerintem nem rossz dolog,mióta van,én csak azt tolom.Elementalresist is mintha több lenne,vagyis azért érdemes többfélével menni.

    Bár most BL1-eztem,itt piszokul úgy érzem,hogy alig van az elementálnak szerepe..hiába a tizen-50ezres kipotyogó számok,ha a fegyó meg criticalra milliósat tol az ellenbe,és abból is kell jópár...épp emiatt a gránátok is bár látványosak,de inkább csak pánik,a legjobb narancs gránátok se tudnak kicsinálni egy mezei ellenfelet se,talán 1-2 kisebb skaget talán.
    Homing Quasar és Storm Front jó,pajzsot szed,áram,megzavar...slagos granyó még lehet jó UVHM-ben,mert az 4x sebzés...Bonus Package megintcsak jó,elég erős,DE nagy körben,könnyen vicceli az embert szűk helyen vagy homing-ban...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák