Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz dragonfx #87 üzenetére

    :)

    Hááát az erős túlzás, hogy polír lenne a festés, élőben bizony látszik itt-ott, hogy kutyául bántak vele sajna, de ha minden igaz, akkor jövő ilyenkor már az új kabátkájában feszülhet a drága, mert telibe fújatom :) Ha minden igaz, akkor valószínűleg metál fekete lesz, vagy egy schwarz-blaunak nevezett árnyalat, mert a mostani egyszerű fekete ( nem rossz ez sem, de az talán kicsit elegánsabb :) ).

    A ködlámpákat pótolni kívánom, valamint tervezem, hogy az első emblémát is cserélem, mert kicsit lekopott róla a festék ( nem egészen értem mi módon... )

    Speciel nekem bejön a króm keret a hűtőrács körül, úgyhogy ahoz nem nyúlok :)

    A kipufogó egészében lesz cserélve, mert a hátsó dobot kicsit megkezdte a rozsda ( ugyan még nem hallani, hogy hangosan csámcsogna rajta, de azért cseréljük ), és kap valami szép véget is majd :)

    A fehér index búrák ugyan nem voltak elsődleges szempontok, de örülök, hogy eleve azzal van szerelve, mert ha nem így lett volna, akkor is cseréltem volna ilyenre :)

    Sok meló lesz még rajta, de nem bánom, mert lépésről lépésre szebb lesz a gép :R

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák