Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz Drago1 #47730 üzenetére

    Ezzel kapcsolatban sz@rrá koptattam már a billentyűzetet annyiszor leírtam....

    Most is egy 135E Km-es F15-öt csinálunk hűtő takarítás szívósor takarítás EGR hűtőnél a lekerülő cső elreped EGR hűtő csere ( váltó olaj osztómű diffi olajak motorolaj stb... ) 135E Km után is már retkes a hűtőkazetta a szívósor eleje már szépen le volt rakódva a szívósor bele még egész jó volt önmagához képest.....

    Ebben az albumban összegyűjtöttem pár ilyet [link]

    (#47727) Gsx-rr

    Valaki erre élvezkedik.... Szerinted aki V8-as meg V12 es motorba LPG-t rakat ???? Fogalmam sincs mennyit eszik pontosan mert a board hazudik össze vissza 9,5L-t mutat de valójában 11-12L körül lehet de soha nem számoltam még utána..... Teli tank mindig és kb 10 napra elég...

    (#47729) probizz

    5W40 !!! 10W60-at is szereti semmi baja nem lesz tőle :) Egyik ügyfelemnek pl 330i-be télen nyáron Motul 10W60 van bent és annyira szar,hogy az olajfogyasztás drasztikusan lecsökkent nem melegszik el nem eszi meg.... Sőt másik ügyfélnek 3.0si -be van Motul 10W60 télen nyáron semmi baja... 1M-be is télen nyáron 10W60-van bent és köszöni szépen imádja nem zabálja fel nem melegíti el :) És még nagyon-nagyon sok ilyen autó van....

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák