Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz SpeedR #4692 üzenetére

    Eddig E merciket nézett, meg 5-ös bömiket.
    4misi lenne a keret, aztán mondta, ennyiért már kapunk 2 ajtósat is, nem? Mondom, de, méghozzá egész jókat.
    Mondja, hogy akkor legyen már 2 ajtós, mindigis szeretett volna egyet... :)
    Ha már szeretne egyet, és van rá keret, akkor most vegyek neki, elvégre Ő autója 3-4 évig általában megvan. :)
    Gyerek ha majd astrát kinőtte, és megtanult vezetni, volvómat megkapja, hacsak le nem cserélem egy 5-ösre addig... :DDD
    Amúgy a többi sajnos álom, vagy 530i xDrive, black, vagy X6 35i sötétkék.
    Más lehetőség nincs.
    535i-t nem tudnak keríteni, csak tesztautót, egész deutschlandban 3db van belőle...És az sem megfelelő felszereltség.
    740i régiben minek, ha belefért volna egy 750i is, újban drága, 540i meg szép is jó is, de abból egy full az drága, közepes meg olcsó.
    Úgy vagyok vele, egyszer van az életben ilyen lehetőség, hogy ~21millió értékben vegyek autót, akkor már a maximumot hozzam ki belőle.
    4 év múlva az enyém lehet csak, fillérekért szinte. Most meg minél drágábbat/jobbat vegyek, elvégre nem én fizetem. Ezért is hezitáltam sokat egy E66-on, de úgy néz ki, nem jön össze.
    X6 szép is, okés is, de mégsem jön be 100%-ra, E60 meg gyengusnak hat sor6 szívóval, 3literrel... :F
    Egy 550i-n gondolkodok még, az van 1, közepesen felszerelve, de ha az kell, legkésőbb keddig el kell döntsem.
    Amúgy ez egy pezsgőszínű, belül bézs, idrive, ortopéd ülés, ülésfűtés, hud, stb.... :U

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák