Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peetmaster

    senior tag

    válasz negro #28783 üzenetére

    Nekem is /40-es most a 18-as, és igazából bőven azon a határon belül van, ami nekem a bántó címszót képviseli (az off autón, egy Accord-on /45 van és egyáltalán nem rosszabb a /40 a BMW-n). Nem mondtam, hogy semmiség, csak annyit, hogy eget verő különbség nem hinném, hogy lenne, de nyilván aki tapasztalatból beszél, az megint más. Annyit tegyünk még hozzá, hogy mivel ez a második számú autó, ezért neki inkább a jobb minőségű és hosszabb utak "jutnak" (ergó sok városi kátyús utat nem kap, csak inkább pályát/normálisabb autóutat), de persze ez is szempont, hogy a futómű ne menjen el. E60-ból az (M)535D nem jött ki gyárilag 19-es felnivel? :U

    Nem ragaszkodom foggal-körömmel a 19"-hoz, de ha esetleg ki tudnék fogni egy jobbféle 19-est, akkor simán feltenném a 18-as helyére, persze csak ha kapok pozitív megerősítéseket. Egy biztos: szvsz jobban néz ki rajta! A 18-as most egy normál, alap méret (nekem a 17-es bántóan kicsi) egy E60-on. A 19-es már nagyobb hatást kelt, de még arra sem mondanám, hogy már esetleg túl nagy rá. Ízlések és pofonok.

    Én is ültem már Audi A6-ban, amin 20-as kerekek voltak (hátul /30-al), és nem pattogott a rosszabb úton sem. Keménynek kemény volt, de abban az 1,5 órában nem éreztem semmivel sem kevesebb komfortot, mint egy R17 /45-el. :N

Új hozzászólás Aktív témák