Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz dragonfx #16963 üzenetére

    Most Veled kell egyet értsek. Nem véletlenül lépek én is innen... Szvsz, az itthoni 400k-s fizu(uh, az már jónak számít) kint(Ausztria, Németország, Anglia) aprópénz, értsed minimálbér. Ritka, ha valaki csak annyit kap, ez amolyan kezdő fizu, mint nálunk a 65k. És az üzemanyag ugyan annyiba kerül, a közüzemi számlák közel ugyan akkorák, és az élelmiszer sem sokkal drágább(van ami olcsóbb), péksütemény az, ami kétszeres áron van.
    Ismerősöm hegesztő Ausztriában, anno mindig mondta, hogy menjek én is el minősítettre, és menjek ki utána. Nem tettem, azt hittem jó ha lesz diplomám. A szart jó. Ő majd 1 millát keres jelenleg... Hol van itt a jó ország? A gazdaság mínuszban, csak az Audi és a Mercedes az, ami konkrétan hozzájárul ahhoz, hogy ne totális csőd legyen. Na de ahhoz ezeknek a mocskoknak semmi közük, nem a kiskirály hozta ide őket, és nem is a bandzsa.
    Saját bőrünkön látjuk mi is, az építőipar romokban hever, minden cég tönkremegy lassan a hatalmas adóterhek hatására, nem beszélve arról, hogy nincs munka, és nincs befektető, mert már mindenki fosik a pénzét idehozni.

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák