Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highend55

    tag

    válasz MPowerPH #16110 üzenetére

    Amit irtam ez saját tapasztalat nem áll módomban valótlant állitani ! Az én autóm tökéletes állapotban van kivül-belül nemhiszem,hogy probléma lenne a 12l-es átlag városon belül rövid távokra használva !!(NEM vegyesen) Angol forumokon is 22-24 MPG az átlaga aki nem nyomogatja hanem normálisan haszálja,persze kézi 5/6 manuál mellett ! A sok városi araszolás kigyorsitás pedig 14les átlagot generál legalább ! Pályán 140-160km/h nál (néha eltologatva efölé) pont 10l volt az átlagom!

    M3 ra visszatérve: Amit irtam ez 2006 ba volt az autó 4éves volt v-power racingel tankolva csakis városba normális körülmények között vezetve nem araszolva,meg kihuzatva simán elment 12l-el ezis !! Pályán meg nekem mindegy ki mit ir, ez 10l-evett 200km/h ig! 220 felett kezdett el igazán zabálni onnantól lényegesen megnőtt a többletfogyasztás !
    Ha te a Boardcomputerben hiszel az régen rossz mivel köztudottan nem mér pontosan !
    Amugy letojom magasról mi mennyit eszik,nem vitázni akarok ezen nem hallott, hanem saját tapasztalatok csak annyit akartam hozzászólni,hogy ellehet M3-al normálisan is járni! Szerencsére GBP-be kapom a fizetésem nameg dolgozok eleget pont nem izgat,hogy mi mennyit eszik nem azér vettem az autóim,hogy ilyen dolgokon aggódjak.Főleg,hogy hétköznapra ott a 330d ami hamarosan 240le/500nm,330CI meg lehet megkapja ESS-kit et ! :C

    BUÉK !

    [ Szerkesztve ]

  • dragonfx

    veterán

    válasz MPowerPH #16110 üzenetére

    joo hát a tuning mega pálya más.
    mind1 akkor is m3 kéne.
    max kevesebbet mennék de azt nagy élménnyel. :K
    enyém is 10et eszik 140-160 között.heheheh :DD

    az igen 330i meg 330d.....nem smemi melod lehet.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák