Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz Anti666 #117 üzenetére

    Szerintem minden TMC csak így megy, mert kell neki cufla és azt a PNA-ról nem kap, csak a szivargyújtóról. Kvázi szivargyújtó nélkül nem működik. TMC adaptert a PNA és a szivargyújtós töltő közé kell csatlakoztatni. Bár szerintem ezt tudja a kolléga, mert a Diamond-dal azt állítja ment neki.

    Szerintem meg valamit félreértettél. Vegyünk egy hagyományos mini USB-s PDA-t, vagy PNA-t. Fogod a TMC vevő apa mini USB csatlakozóját, és bedugod a PDA/PNA mini USB aljzatába. A TMC vevő másik (anya) csatlakozójába meg beadod neki a tápfeszt, pl. egy autós töltőről. Meg persze csatlakoztatod az antenna vezetéket, de ez most mellékes.

    Ezzel szemben az Azure-nál ez meg nem így van. Ennél nem lehet a TMC-t közvetlenül a géphez csatlakoztatni, mert akkor nem fog működni a TMC vevő. Ezért írtam, hogy a gép és a TMC vevő közé be kell tenni az autós adaptert. Tehát itt nem úgy van, mint általában.

    Info az Azure hivatalos honlapjáról:
    "Kérdések és válaszok (FAQ)

    TMC vevő használata BluePanther Azure készülékkel
    1. A TMC vevő csak az autós tartón található mini USB csatlakozón keresztül használható! A gép saját mini USB csatlakozója erre a célra nem felel meg!
    2. A TMC vevő csak töltőre csatlakoztatva működtethető!
    3. A navigációs programnak, illetve a térképnek TMC képesnek kell lennie! "

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák