Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szarvasbogár

    aktív tag

    válasz Lefty #1223 üzenetére

    Szia!

    A játék baromi nehéz szerintem nehezebb mint az összes többi souls anyag de ha ráérzel nagyon be fog szippantani:) no gríd no kapkodás és maximális alázat.

    Az elején a nagy baltásat hagyd nyugodtan mert csak egy régi gliccset őrzött ami egy shortcut de már peccselték. Fedezd fel a többi területet nézz be minden eldugott nyílásba gyűjts az itemeket farmold az alap szörnyeket. Az elején még nem tudsz szintet lépni csak kicsit később így a náladlévő lelkekől (bloodecho) vegyél nagy adag bloodvialt meg pisztoly golyót legalább mindig lesz nálad halál után nem kell külön farmolni. Blood shardot is találsz azzal tudod fejleszteni a fegyvert, egyet mindenképp húzzál rajta mielőtt mész valamelyik bosshoz:)
    Gyakorold a parry-t ami nagyon hasznos az egész játék folyamán lényegében annyi, hogy amikor valaki támad abban a pillanatban pofán füstölöd pisztollyal és ha jó az időzítés egy pillanatra térdrerogy odaugrasz és közelről egy sima R1. A másik parry pedig ha hátulról ráversz egy hosszú R2 -őt amitől szintén lemegy alfába és jöhet a belező:)

    Jóval masszívabb ruha szettet alul a csatornában találsz.

    Jó vadászatot!

    [ Szerkesztve ]

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Lefty #1223 üzenetére

    Nekem van ds-es multam de a játék elejét az első bosdig jól be tudtam gyakorolni.. :)
    Tök más volt a ritmusa mint a ds-nek és kellett idő mire belejöttem.
    Arról meg ne is beszéljünk hogy kb a játék feléig azt se tudtam hogy van parry, de a backstabet se ismertem.

    Egyébként ha jól szétnézel akkor lehet találni az első boss előtt insight-ot amit ha benyomsz akkor felkel a baba a dreamben és akkor már tudsz szintet lépni.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák