Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz pw12345 #37806 üzenetére

    "Felhívnám a figyelmet, hogy ez a nem tudom milyen néven futó "fizetés előtti áruellenőrzés" az felejtős. Már futárral sem működött, más cégnél, békeidőben, most meg
    főleg."

    Nah erről van tapasztalatom, anno itt a fórumban olvastam többektől, hogy ez megy mint a karikacsapás, sőt egyeseknek még a futár javasolja nézzék meg nyugodtan... Én amikor a rutert intéztem, és az emag küldött csomagot, ugyan így december, fekete péntek után. Akkor direkt kinyomtattam a lapot, hogy ha vonakodna megmutassam neki... Persze nem tetszett, neki, meg mindenfélére hivatkozott, mondtam, nyugodtan szóljon oda, ha akar, de itt a papír is, elolvashatja... végül belement a csomagolás felbontásába (a dobozból már tudtam jó-e vagy sem, mert ami nekem kellett, annak már újabb csomagolása volt, de ugyan az a készülék (legalábbis a boltnak a hardware verzió specifikációs változások nem számítottak).

    A futár, meg dirregett dürögött, hogy "msot feleslegesen jött, meg szalagozhatja is be a csomagot felbontás miatt... talán sprinter volt vagy fene tudja, lehet one transz fene tudja már pár éve volt.

    "az árut, meg anyázni a céget: a rendelt termékek ROHADTUL eltérhetnek specifikációra, kinézetre, attól,
    ami a küldő cég oldalán, teszt oldalakon, YouTube videókban található. "

    Tudtommal ezért van 14 napos eltérésre lehetőség, netes vásárlásoknál nem?

    " Ugyanazzal a típuskóddal eltérő termékeket kapnak a latinók, a jenkik, a ny-európaiak... meg mink."
    ruter esetében pl vannak időszaki hardware változtatások, a gyártás, forgalmazás ideje alatt... Az a verzió ami nekem kellett pl jobb votl, mert külső antennán volt a jel, a másiknál meg kettő osztozott... az kevésbé jó konstrukció. vmi ilyesmi volt. Maga a termék viszont ugyan az volt, cikkszámilag.

    Anno az én laptopomhoz Svéd, Norvég stb leírás volt... akkor jól jártam? mert az a verzió? :D (amúgy meg megyar bill stb leírás) De doboz alapján meg, a fenti.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák