Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz Mercutio_ #3390 üzenetére

    Ezért sem jár sok ember étterembe, vagy ha igen, bort biztos nem vesz (főleg ilyen áron nem). :) Na jó, max. az első randinál.:)
    De nekik sem illene, csak ők nincsenek most fent a prohardveren.:D Én az ingyenes rendezvényektől vagyok még kész, mikor meglátom a 80Ft-os ásványvizet 300Ft-ért. Ezt nevezik túlárazásnak, és ez ellen már kellene valamit tenni.

    A többieknek:
    Az offolásról meg annyit, hogy ez az egész topic egy újabb felesleges off topic! Nekem elég lett volna, ha valahol összegyűjtik a BF-s boltok listáját...

    (#3570) B-L-A-C-K: Csak az a baj, hogy te kezdet szítani a tüzet a bejelentéseddel.:) És a fehéret majd az eMagos BF áron adod el? Hazudj inkább... :D Amúgy meg vedd fel a kapcsolatot az eMag-gal lehet kicserélik feketére. De persze akkor nem nyerészkedsz rajta. :(((
    (#3551) Zjunior: Nevelésből jeles! :C Az engem nem érdekel, hogy valakinek jutott és használni is fogja. Csak az nem tetszik senkinek sem ha valaki mást foszt meg a kedvezményes ártól, azaz eladja drágábban.
    Pont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák